VACUSERA PRP JELLİ

Hücre ayırıcı jel içeren VACUSERA PRP Jelli Ürün grubu, santrifüj sonrası jel üzerinde oluşan PRP tabakasını birkaç kez alt üst ederek kolayca toplama prensibine dayanır. PRP içinde yer alması istenmeyen kan bileşenleri santrifüj sonrası hücre ayırıcı jelin altında kaldığından elde edilen PRP saf ve yoğundur. Kit içinde yer alan transfer aksesuarı ve kilitli enjektör sistemi PRP toplamayı oldukça kolay ve güvenli hale getirir. 

VACUSERA PRP TÜP SETİ JELLİ

VACUSERA PRP KİT JELLİ

VACUSERA JELLİ PRP TÜP SETİ içerisinde trombositlerin eritrosit ve lökositlerden ayrılmasını sağlayan hücre ayırıcı jel bulunmaktadır. Bu sayede santrifüj sonrasında trombositlerin yoğunlaştırılmış olduğu plazma kısmı kolaylıkla toplanabilir. 

VACUSERA JELLİ PRP KİTİ, Jelli PRP Tüpleri kullanılarak yapılacak PRP uygulaması sırasında gerekli olan kan toplama seti, enjektör, iğne ucu, transfer aksesuarı gibi aksesuarları da içermektedir. Kit içinden çıkan ürünler, önerilen şekilde kullanıldığında, kan toplamadan enjeksiyona kadarki tüm adımlar için yeterlidir ve ekstra bir ürün kullanımı gerektirmemektedir.

Merkez Ofis

 

Karabağlar Mah.

5758 Sk. No:4 H/11

Karabağlar / İzmir – TÜRKİYE

Fabrika

 

İbni Melek O.S.B Mah.

Tosbi Yol 5 Sk. No:46

Tire / İZMİR – TÜRKİYE

Tel: +90 (232) 264 66 68

Faks: +90 (232) 264 84 00

E-mail: info@disera.com.tr

1996 - 2020 Disera Tıbbi Malzeme Lojistik Sanayi ve Ticaret A.Ş © Her hakkı saklıdır. Disera, Altech ve Vacusera, Meditera Grup'un şirket ve ticari markalarıdır. Bu sitede başka şirketlere ait diğer markalar da yer almış olabilir.